Dział handlowy

 

 

 

Koordynator Sprzedaży
Mirosław Głowiński
glowinski@befado.com.pl
(033) 814 90 59 wew. 223
 

Specjalista ds. Sprzedaży
Piotr Boguniowski
boguniowski@befado.com.pl
(033) 814 90 59 wew.204

region lubelski
Aneta Ziętalska
zietalska@befado.com.pl
608-309-796

region zachodniopomorski,pomorski

glowinski@befado.com.pl
606-717-638

region dolnośląski
Agata Witek
witek@befado.com.pl
692-416-335

region pomorski, warmińsko-mazurski (cz. zachodnia)
Adam Puć
puc@befado.com.pl
692-416-249

region śląski,opolski
Stanisław Wyrobek
600-482-911

region śląski
Ewelina Kowalczyk
kowalczyk@befado.com.pl
600-482-897

region mazowiecki
Izabela Waśkiewicz
waskiewicz@befado.com.pl
692-416-247

region mazowiecki
Marzena Płaskonka
plaskonka@befado.com.pl
604-645-991

region wielkopolski
Monika Ferenc
ferenc@befado.com.pl
692-416-224

region kujawsko-pomorski
Edmund Korda
korda@befado.com.pl
696-452-796

region świętokrzyski, małopolski
Sylwester Król
krol@befado.com.pl
696061038

region łódzki
Jacek Pietrzak
pietrzak@befado.com.pl
608-392-704

region podlaski, warmińsko-mazurski (cz.wschodnia)
Marta Okrasińska
okrasinska@befado.com.pl
604-645-976

region podkarpacki
Jacek Baran
baran@befado.com.pl
663-834-800