Befado.pl
suma: 0,00 zł do kasy
Twój koszyk jest pusty.
Charytatywna kolekcja Księżniczki - podsumowanie I części akcji.
Charytatywna kolekcja Księżniczki - podsumowanie I części akcji.

Planując, wyjątkową charytatywną akcję nie wiedzieliśmy, że temat, który zdecydowaliśmy się wesprzeć, będzie aż tak bardzo aktualny… Zamknięcie w domu, izolacja od rówieśników, brak aktywności fizycznej - efekty pandemii pozostawiają piętno na psychice dzieci oraz nastolatków. Tym bardziej cieszymy się, że już dziś możemy podsumować pierwszą część księżniczkowej akcji.

O akcji charytatywnej Befado. 

Specjalnie zaprojektowane na potrzeby akcji buty z wizerunkami księżniczek: Hani, Moni i Basi to pomysł ambasadorki Befado - Moniki Jaskólskiej, która od wielu lat prowadzi fundację „Nie Wypada, Nie Pomagać”. Befado zobowiązało się, że z każdej sprzedanej pary butów na dziecięcą psychiatrię przekaże 1 zł. Po kilku miesiącach możemy z dumą ogłosić, że limitowana kolekcja już wkrótce pomoże dzieciom w całej Polsce. 

W jaki sposób pomożemy? 

Już wkrótce pieniądze ze sprzedanych par obuwia trafią na konto fundacji „Dajemy Dzieciom Siłę” i wspomogą wyjątkowy telefon zaufania, który od wielu lat funkcjonuje pod numerem - 116111. Telefon działa codziennie, przez całą dobę, a wszystkie rozmowy przez niego prowadzone są w pełni anonimowe. W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia, fundacja udziela realnej pomocy, zawiadamiając osoby, które zadbają o bezpieczeństwo dziecka. Telefon zaufania 116111 działa już od ponad 12 lat, pomagając łącznie w ok. 1 milion 300 tysięcy przypadkach. Za każdą liczbą stoi jednak realny młody człowiek i jego problemy, których dorośli nigdy nie powinni bagatelizować. Na telefon zaufania przekażemy łącznie 15 tys. złotych, lecz na tym nie poprzestaniemy!

telefon.png (100.1 kB)

Czy to koniec akcji? 

Wiedząc, że potrzeby dziecięcej psychiatrii wciąż rosną, nie zamierzamy poprzestać na jednorazowym wsparciu. Księżniczki dalej pomagają, a całą kolekcję możecie kupić na naszym sklepie internetowym oraz w sklepach partnerskich w całej Polsce. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium